آزمون آزمایشی

آزمون آزمایشی! ?طبیعتا شرکت تو آزمون،به مطالعه شما نظم و جهت میده!از سویی تو فضای رقابتی هم قرار می‌گیرید و خودتون رو با بقیه دانش آموزان میتونید مقایسه کنید?

✅در آزمون هر موسسه ای کی می خواهید شرکت کنید،چند فاکتور زیر را در نظر داشته باشید:

 

۱.سطح سوالات

توجه داشته باشید که سطح سوالات متناسب با سطح کنکور باشد؛نه آزمون خیلی سخت و نه خیلی آسان باشد.سوالات آبکی،توهم یادگیری را در شما تقویت می کند.

۲. جامعه آماری

از گذشته شنیده اید که می گویند«مشت نمونه خروار است»!اگر مشت قرار است نمونه خروار باشد باید تمام ویژگی های خروار را داشته باشد.آزمون آزمایشی هم همینطور است.جامعه آماری باید اولا متناسب با کنکور بوده و ثانیا همه طیف دانش آموزی را در بر بگیرد تا قابل اعتماد باشد.

۳.برنامه راهبردی آزمون

برنامه باید متوازن و متعادل باشد؛نه خیلی سنگین و نه آنقدر کم حجم که ایجاد رغبت برای مطالعه نکند.از سویی باید فواصل میان آزمون ها نیز در این برنامه به شکل منطقی گنجانده شده باشد.طبعا هر هفته آزمون دادن یا دو ماه یکبار آزمون دادن آنچنان مفید نخواهد بود.

۴.کارنامه

اینکه کارنامه چه آیتم هایی داشته باشد و چه موقع صادر شود،از اهمیت بالایی برخوردار است.هرچقدر فاصله بین آزمون تا صدور کارنامه کمتر باشد،ارزش کارنامه بیشتر مشخص می شود. ?در نهایت با بررسی این چند فاکتور و نظر نهایی خودتون،یک موسسه رو انتخاب و حتما به طور منظم در آزمون های اون،شرکت کنید?

 

⁉️اگه سوالی در این مورد داری،برای ما ارسال کن?

Avatar موسسه اموزشی طوفان

معتبر ترین مرکز مشاوره کنکور در ایران

برچسب ها: آزمون آزمایشی ، آزمون
مقالات پیشنهادی

شرط سنی پذیرش فرهنگیان ۱۴۰۲ لغو شد

با رای دیوان عدالت اداری، شرط سنی که برای ورود به دانشگاه فرهنگیان که حداکثر ۲۴ سال تمام بود، لغو گردید. مطابق این رأی از کنکور ۱۴۰۲ به بعد، کلیه داوطلبانی که ⁧حداکثر ۴۰ سال سن دارند، می توانند در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شده و دیگر اعداد ۲۲ و ۲۴ به عنوان حداکثر سن، معتبر […]

علائم عشق در نوجوانی چیست؟

علائم عشق در نوجوانی چیست و چگونه میتوان برای مراقبت از نوجوانان برنامه ریزی کرد؟ این شاید سوال تمام والدین به خصوص والدین کم تجربه ای که در خانواده خود نوجوان دارند باشد. والدین برای شروع حتما باید در ابتدا این اتفاق را به عنوان یک اتفاق طبیعی و شایع در بین نوجوانان بپذیرند. گاهی […]

تست کنکور 1

روش های صحیح تست زدن

  مقدمه: شاید برای شما هم پیش آمده باشد ،که مطلبی از کتاب درسی تان را به خوبی مطالعه کرده ایداما وقتی شروع به حل تست ها در خانه یا در آزمون ها میکنید،نتیجه ی دلخواه خودرا به دست نمی آورید یا احساس میکنید در مدیریت زمان برای پاسخ گویی به سوالات دچار مشکل می شوید. گاهی سوالات […]

چهار + 6 =

ساعت 8 الی 20 هر روز هفته

شماره تماس: 02188640157

آدرس ایمیل:toofanedu98@gmail.com

دسته بندی مقالات رشته

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه طوفان میباشد

طراحی سایت و سئو توسط لیسیانتوس