ثبت نام آزمون سازمان سنجش

شرکت تعاونی خدمات آموزشی در اطلاعیه ای از نحوه برگزاری آزمون آزمایشی جامع نوبت دوم در تاریخ ۹۹/۰۲/۱۹ خبر داد .
⏮ شرکت تعاونی خدمات آموزشی سازمان سنجش و آموزش کشور از طریق سایت خود به نشانی www.sanjeshserv.ir امکان ثبت نام داوطلبان را فراهم می کند .
⏮ثبت نام آزمون نوبت دوم جامع تا روز سه شنبه ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ ادامه دارد .
آزمون‌ های آزمایشی سنجش برای دانش آموزان پایه‌ های دهم ، یازدهم ، دوازدهم ، و همچنین فارغ‌التحصیلان پیش دانشگاهی ، برگزار می‌ شود . این آزمون‌ ها شامل آزمون‌ های تابستانه ، آزمون‌ های مرحله‌ ای و آزمون‌ های جامع است و شرکت در آن باعث می شود داوطلبان با آمادگی کامل در امتحانات نوبت اول و نوبت دوم و همچنین در کنکور ۹۹ حاضر شوند .
شرکت تعاونی خدمات آموزش سازمان سنجش آموزش کشور چند سالی است که با برگزاری آزمون های آزمایشی تابستانه ، مرحله ای و جامع برای داوطلبان در عرصه کنکور خود نمایی می کند .
این شرکت با نظارت سازمان سنجش هر سال آزمون های آزمایشی استانداردی را برای داوطلبان گروه های آزمایشی تجربی ، ریاضی و انسانی برگزار می نماید که از مزیت های آن می توان آشنایی داوطلب با مطالعه كتاب‌ های درسی و پرسش‌ های چهار گزينه‌ ای استاندارد و مفهومی هر درس ، شبيه‌ سازی فضای كنكور و آشنایی داوطلب با اين فضا ، كاهش تدريجی استرس و هيجانات ناشی از آزمون ، آگاهی داوطلب از نقاط ضعف خود در هر درس ، در طول سال تحصيلی اشاره کرد .
ثبت نام در این آزمون ها و استفاده از بودجه بندی های مشخص شده می تواند برنامه ای مناسب و سازماندهی شده را در اختیار داوطبان قرار دهد و کمک شایانی به داوطلبان ماراتن بزرگ کنکور سراسری در جمع بندی و مرور درس های خوانده شده داشته باشد . در ادامه این مقاله نحوه ثبت نام آزمون های آزمایشی سازمان سنجش ۹۸ – ۹۹ ارائه شده است .

نحوه ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش ۹۸ – ۹۹
شرکت تعاونی خدمات آموزشی سازمان سنجش و آموزش کشور از طریق سایت خود به نشانی www.sanjeshserv.ir امکان ثبت نام داوطلبان را فراهم می کند .

مراحل ثبت نام آزمون های آزمایشی سازمان سنجش
رورود به سایت www.sanjeshserv.ir
انتخاب گزینه ثبت نام
خرید کارت به منظور دریافت شماره پرونده و رمز عبور
درج شماره پرونده و رمز عبور

راهنمای تصویری ثبت نام آزمون های آزمایشی سازمان سنجش
داوطلبان به منظور ثبت نام در آزمون های آزمایشی باید وارد سایت www.sanjeshserv.ir شوند و از انتهای صفحه گزینه ثبت نام را انتخاب کنند.

ثبت ازمون سازمان سنجش1

در صفحه باز شده مطابق تصویر زیر ، در انتهای صفحه بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید .

 

ثبت ازمون سازمان سنجش 2

در این بخش صفحه ای باز می شود که از داوطلب اطلاعات شماره پرونده و رمز عبور می خواهد .
این اطلاعات بعد از خرید کارت به داوطلب داده می شود ، چنانچه نسبت به خرید کارت اقدام نکرده اید مطابق پیکان گزینه خرید کارت را انتخاب نمایید .

ثبت ازمون سازمان سنجش3

بعد از انتخاب خرید کارت به صفحه زیر هدایت می شوید که باید گزینه فروش کارت اعتباری آزمون های آزمایشی سنجش در سال تحصیلی ۹۸ – ۹۹ را انتخاب و بر روی گزینه تایید کلیک کنید .

 

ثبت ازمون سازمان سنجش4

در این صفحه شما باید بعد از انتخاب پایه تحصیلی خود ، آزمون های مورد نظر ( مرحله ای و جامع ) را انتخاب کنید و بعد از مشخص شدن هزینه ثبت نام ، اطلاعات کارت پرداختی خود را وارد نمایید و بر روی گزینه تایید و ادامه کلیک کنید .

ثبت ازمون سازمان سنجش4

 

برای ورود به سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سازمان سنجش ۹۸ – ۹۹ کلیک کنید .

برنامه ریزی یکی از شروط اصلی درس خواندن هدف دار برای کنکور است به طوری که بدون برنامه ، درس خواندن موجب سر در گمی می شود و نتیجه ای که باید داوطلب در جلسه کنکور کسب کند را کم می کند به همین جهت مطالعه مقاله برنامه ریزی توصیه می شود .

سوالات متداول

۱- آزمون های آزمایشی سازمان سنجش شامل چه مراحلی است ؟
شامل آزمون های تابستانه ، مرحله و جامع است که توضیحات تکمیلی در این مقاله ارائه شده است .

۲- ثبت نام آزمون های آزمایشی سازمان سنجش به چه صورت انجام می شود ؟
ثبت نام این آزمون به صورت اینترنتی توسط شرکت تعاونی خدمات آموزشی سازمان سنجش و آموزش کشور انجام می شود که لینک ورود به سایت ثبت نام در این مقاله قرار داده شده است .

۳- آزمون های آزمایشی سنجش با چه هدفی برگزار می شوند ؟
بودجه بندی و برنامه آزمون های آزمایشی سنجش با هدف مطالعه و مرور دروس در طول سال تحصیلی ارائه می شود .

Avatar موسسه اموزشی طوفان

معتبر ترین مرکز مشاوره کنکور در ایران

برچسب ها: آزمون سازمان سنجش ، کنکور
مقالات پیشنهادی

شرط سنی پذیرش فرهنگیان ۱۴۰۲ لغو شد

با رای دیوان عدالت اداری، شرط سنی که برای ورود به دانشگاه فرهنگیان که حداکثر ۲۴ سال تمام بود، لغو گردید. مطابق این رأی از کنکور ۱۴۰۲ به بعد، کلیه داوطلبانی که ⁧حداکثر ۴۰ سال سن دارند، می توانند در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شده و دیگر اعداد ۲۲ و ۲۴ به عنوان حداکثر سن، معتبر […]

علائم عشق در نوجوانی چیست؟

علائم عشق در نوجوانی چیست و چگونه میتوان برای مراقبت از نوجوانان برنامه ریزی کرد؟ این شاید سوال تمام والدین به خصوص والدین کم تجربه ای که در خانواده خود نوجوان دارند باشد. والدین برای شروع حتما باید در ابتدا این اتفاق را به عنوان یک اتفاق طبیعی و شایع در بین نوجوانان بپذیرند. گاهی […]

تست کنکور 1

روش های صحیح تست زدن

  مقدمه: شاید برای شما هم پیش آمده باشد ،که مطلبی از کتاب درسی تان را به خوبی مطالعه کرده ایداما وقتی شروع به حل تست ها در خانه یا در آزمون ها میکنید،نتیجه ی دلخواه خودرا به دست نمی آورید یا احساس میکنید در مدیریت زمان برای پاسخ گویی به سوالات دچار مشکل می شوید. گاهی سوالات […]

نوزده + 4 =

ساعت 8 الی 20 هر روز هفته

شماره تماس: 02188640157

آدرس ایمیل:toofanedu98@gmail.com

دسته بندی مقالات رشته

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه طوفان میباشد

طراحی سایت و سئو توسط لیسیانتوس