مشاوره انگیزشی و هدف گذاری

در هر کاری از ضروری ترین نیاز های افراد حفظ روحیه و انگیزه است. در این دوره با توجه به شرایط هر فرد کارگاه های مورد نیاز (اعتماد به نفس، توسعه فردی، فن بیان، سخنوری) برای شناسایی نقاط ضعف و قوت و علایق هر فرد برگزار می شود و به وسیله بروزترین تست های روانشناسی هدف های هر فرد بررسی و بر روی آن ها برنامه ریزی انجام می شود.

مشاوره تحصيلي حضوري

مشاوره حضوری زیر نظر مشاور اصلی مهندس طوفان معافی در هر رشته به صورت شخصی سازی شده انجام می شود. روند مشاوره حضوری به این صورت است که برنامه مطالعاتی متناسب با شرایط شخصی داوطلب در ابتدای هر هفته برنامه ریزی می‌شود. روند مطالعه تمامی دروس و عملکرد های آزمونی هر فرد در پروفایل شخصی داوطلب ثبت می شود و برنامه بر اساس پیشرفت های شخصی داوطلب و برطرف کردن نقاط ضعف پیش میرود.این که چه زمانی و با چه روشی مباحث و دروس مختلف مطالعه شوند یا نکات لازمی که درباره ی نحوه ی مطالعه هر درس لازم هست به طور کامل آموزش داده می شود و پشتیبانی و آزمون منظم براساس برنامه مطالعاتی انجام می شود. بروزترین جزوات اساتید برتر کنکور در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد و می توانند در کلاس های رایگان در طی طول سال شرکت کنند و از تخفیفات پانسیون و خدمات دیگر مجموعه بهره مند گردند.

مشاوره تحصيلی غیر حضوری

هر هفته طی تماس تلفنی با مشاور اصلی مهندس طوفان معافی مشاوره انجام می شود و همانند مشاوره حضوری هر ماه ۴ برنامه هفتگی متناسب با شرایط شخصی داوطلب در ابتدای هر هفته ارسال می‌شود و همچنین مطابق روند مشاوره حضوری پروفایل شخصی برای هر داوطلب ایجاد می شود که روند پیشرفت مطالعه تمامی دروس و عملکرد های آزمونی در آن ثبت می شود. این که چه زمانی و با چه روشی مباحث و دروس مختلف مطالعه شوند یا نکات لازمی که درباره ی نحوه ی مطالعه هر درس لازم هست به طور کامل آموزش داده می شود و پشتیبانی و آزمون منظم براساس برنامه مطالعاتی انجام می شود. بروزترین جزوات اساتید برتر کنکور در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد و می توانند در کلاس های رایگان در طی طول سال شرکت کنند و از تخفیفات پانسیون و خدمات دیگر مجموعه بهره مند گردند.

چرا مرکز طوفان ؟

رایگان بودن جلسه اول

رایگان بودن جلسه اول به منظور آشنایی برای ایجاد اعتماد حداکثری و معرفی کیفیت واقعی خدمات مجموعه، حق شماست و آن را محترم می‌شماریم. پس هم اکنون تماس بگیرید و از یک جلسه‌ی رایگان خود استفاده نمایید.

مشاوره تلفنی

علاه بر مشاوره‌های حضوری، به منظور سهولت ارتباط وارائه خدمات، کلیه خدمات مشاوره و برنامه‌ریزی مجموعه به صورت تلفنی انجام می‌گردد تا در هر نقطه و هر زمان در کنارتان باشیم.

سابقه کاری

اخذ رتبه‌های ‌تک، دو و سه رقمی کنکور سال‌های اخیر که در قسمت معرفی لیست برخی از این دوستان آمده است نشان دهنده‌ی سابقه و توان مشاوره‌ای مجموعه است، مسلما شما هم می‌توانید با تلاش خود زیر نظر مجموعه، رتبه‌ی بعدی باشید.

انواع مشاوره

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی، انگیزشی، راهبردی، روانشناختی، هدف گذاری، مدیریت رابطه و … به صورت مستقیم و یا زیرنظر مستقیم مهندس معافی میتواند شما را هر جا که هستید سریعتر به مقصد برساند، کافیست تماس بگیرید.

هزینه مشاوره

مناسب ترین هزینه خدمات مشاوره‌ای، به منظور استفاده دوستان بیشتر در سراسر کشور معیار اصلی ماست.همیشه مناسب ترین قیمت با بالاترین ‌کیفیت در خدمت شماست.

کیفیت مشاوره
کیفیت مشاوره

شاید نتوان به واقع با چند کلمه کیفیت محتوایی جلسات مشاوره را بیان کرد! اما شما می توانید با یک بار استفاده از همه‌ی جزئیات آن آگاه شوید و بدانید استفاده از تجربه برترین تیم مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی چگونه خواهد بود.

برای ثبت نام فرم زیر را پر کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان با شما،برای شروع کار تماس بگیرند